Veikianti valdyba išrinkta 2021 m. gruodžio 17 d. Klasikų asociacijos narių visuotiniame susirinkime. Ją sudaro Nijolė Juchnevičienė, Audronė Kučinskienė, Raimonda Brunevičiūtė, Vytautas Ališauskas, Mantas Adomėnas, Vilius Bartninkas, Tomas Riklius, Orinta Gerikaitė, Justinas Daugmaudis.
2023 m. Klasikų asociacija vykdė tęstinius projektus: Klasikų akademiją, Klasikų klubus, nacionalinę Lotynų kalbos ir Antikos kultūros olimpiadą, Antikos žinių konkursą. Bendradarbiaujant su Lietuvos nacionaliniu transliuotoju vykdyta Antikos žinių viktorina, įtraukianti plačiąją Lietuvos visuomenę, bendradarbiaujant su Vilniaus miesto savivaldybe (programa Vilnius 700) įvykdytas projektas Giesmė Vilniui. Vykdome bendrus projektus su leidykla Phi knygos.
Lietuvos mokslo tarybai pateiktos ir aprobuotos dvi konkursinės doktorantūros temos (2023-06-16; paraiškų Reg. Nr. P-TAD-23-45 ir P-TAD-23-56). Kartu su VU Klasikinės filologijos katedra surengta klasikinių studijų krypčių programų studentų mokslinė konferencija (2023-05-18).
2023 metais bendradarbiaujant su LR ŠMSM bei Nacionaline Švietimo agentūra parengta ir pristatyta mokyklų bendruomenėms (2023-09-21) nauja Lotynų kalbos ir Antikos kultūros dalyko bendroji programa, parengtos metodinės rekomendacijos mokytojams. Parengta ir vykdyta (lapkričio–gruodžio mėn.) Mokytojų kvalifikacijos (Lotynų k. ir Antikos kultūros BP) tobulinimo programa (2023-11-09 įsakymu Nr. VK-756 patvirtinta iki 2026-11-08).
2023-03-24 kartu su VU moksline biblioteka surengti pasauliniai Vergilijaus Eneidos skaitymai. Įvyko 2 Klasikų klubai (vedė dr. S. Čelutka ir dr. M. Adomėnas).
Rugpjūčio 28-30 d. vyko Klasikų akademijos paskaitos ir seminarai 9-12 klasių moksleiviams, kuriose dalyvavo 40 gimnazistų iš visos Lietuvos. 2023-03-10 vykdyta Lotynų k. ir Antikos kultūros olimpiada bei vesti seminarai mokytojams.
Bendradarbiaujama su tarptautinėmis organizacijomis – Europos klasikinių disciplinų dėstytojų asociacija Euroclassica ir tarptautine moksline komisija TLL (Thesaurus Linguae Latinae): dalyvauta Euroclassica visuotiniame susirinkime (rugpjūčio 25–27 d.) bei metodinėje konferencijoje, daug naudingos informacijos gauta iš Jungtinės Karalystės ir Austrijos kolegų apie lotynų kalbos ir Antikos kultūros dėstymo mokyklose metodiką, apie mokyklų vykdomus bendrus edukacinius projektus su muziejais, lotynų kalbos dalyko integravimo galimybes į kitų dalykų programas; gruodžio mėnesį vykdytas Europos moksleivių lotynų kalbos ir Antikos kultūros žinių konkursas ELEX (European Latin Examination) Lietuvoje: pradedantiesiems (ELEX Vestibulum – dalyvavo 8 mokyklos, 334 moksleiviai) ir pažengusiems (ELEX Ianua – dalyvavo 1 mokykla, 134 moksleiviai).
Dalyvauta metodiniuose pasitarimuose su Thesaurus Linguae Latinae dėl naujai rengiamų žodyno tomų. Kartu su visuomenine JK organizacija Hands-up-Education bei Lietuvos nacionaline švietimo agentūra tariamasi dėl elektroninio lotynų kalbos vadovėlio Suburani pritaikymo Lietuvos mokykloms (didelė tekstų dalis jau išversta į lietuvių kalbą). Rengiama knygos Teaching Classics Worldwide dalis apie klasikinių disciplinų dėstymą Lietuvoje (leidykla Bloomsbury Publishing, išeis 2025 m. vasarį). Kartu su Schola humanistica (Paduja, Italija) pradedama rengti tarptautinį teatrų festivalį lotynų kalba THALIA ir tarptautinę lotynų kalbos kaip šnekamosios dėstymo metodinę konferenciją (vyks 2024 m. rugpjūtį).